قیمت کاشی و سرامیک درجه ۴ ۱ ۲ ۳

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کاشی و سرامیک درجه ۴کاشی سرامیک درجه ۱کاشی و سرامیک درجه ۲قیمت کاشی سرامیک درجه ۲قیمت روز کاشی سرامیک درجه ۳قیمت کاشی و سرامیک درجه ۳کاشی و سرامیک درجه ۴کاشی و سرامیک ته انباری

امروزه یکی از پر کاربرد ترین وسایل برای دکوراسیون داخلی خانه ها کاشی سرامیک می باشد که در درجه ۱ درجه ۲ درجه ۳ درجه ۴ در بازار با طرحهای بسیار متنوع و کیفیتهای مختلف و قیمتهای متفاوت موجود است که می توانید آنهارا خریداری و استفاده کنید. کاشیها بسیار متنوع هستند پر از طرحهای مختلف رنگهای مختلف می باشند همه افراد امروزه اطلاعات اندکی در این رابطه دارند و آشنا هستند.

قیمت کاشی و سرامیک درجه ۴

تا بحال حتما همه شما شنیده اید که کاشیها درجه ۱ هستند یا ۲ یا ۳ و ۴ هستند که این درجه بندیها نشان دهنده بی عیب و نقص بودن و کیفیت و مرغوبیت می باشد و استفاده از کاشیها از ۱تا۴ است و رواج دارد که در قیمتهای مختلف است با توجه به ساختار و نوع کاشیها متفاوت می باشند این درجها که گفته شد به این دلیل نیست که درجه ۱برای کیفیت بالا دارای فروش بالاتری باشد برای اطلاع از تاریخ تولید و نوع درجه ها باید فقط به جعبه کاشیها نگاهی بیندازید تا میزان نفوذ پذیری تاریخ تولید و درجه بندی را میتوانید متوجه شوید و انتخاب خوبتری داشته باشید.

انواع مختلف کاشیها از نظر ساختار موضوعی است که اکثر افراد از آن اطلاع ندارند کاشیها از نظر ساختار متفاوت هستند  برای مثال کاشیهای پرسلانی و کاشیهای موزائیکی و کاشی بدنه سیمانی وکاشی سنگفرش و کاشی لعاب دار و کاشی آجری و کاشیهای معدنی و کاشیهای مکزیکی و کاشیهای سرامیکی و کاشیهای بدون لعاب نمونه ای از این کاشیها هستند که از لحاظ ساختار باهم متفاوت اند که در ادامه به آن می پردازیم.

کاشی سرامیک درجه ۱

نحوه درجه بندی کاشی و سرامیک همان ۱تا۴ به این شکل است که بعد از خروج کاشیها از  بخش درجه بندیها می رود و تیکTGV LGV کوره  و انتقال آنها به روی پالت با دستگاه هایی مثل توسط دستگاه برداشته می شود و درجه ها گذاشته می شود.

کاشی و سرامیک درجه ۲

به طور کلی درجه بندی کاشی سرامیکها بر اساس سایز و قوس و سطح ظاهری آنها می باشد و این کار توسط اپراتورها انجام میگیرد همان درجه بندی سطح ظاهری درجه ۱ و۲ و ۳ و۴ می باشد این اپراتورها بر اساس عیبهایی که کاشیها دارند مانند ترک و جوش و لب پریدگی و کیفیت چاپ و رنگ آنها را درجه بندی می کنند و در این قسمت اپراتورها با ماژیک درجه ها را روی سطح کاشیها مشخص می کنند.

قیمت کاشی سرامیک درجه ۲

در قسمت سنسورها بر اساس قوسهای کاشی سرامیک را درجه بندی می کنند برای مثال کاشی خطایش ۸ درصد باشد درجه ۱ می شود اگرکاشی ۱/۰درصد خطایش باشد درجه ۲ و کاشی که ۱/۳ خطایش باشد درجه ۴ می شود.

قیمت کاشیها بر اساس نوع طرح درجه ها و جاهایی که قرار است به کار بروند متفاوت هستند این درجه ها که الان گفته شد در رابطه با کاشیهای محدب بود و در کاشیهای مقعر درجه ها متفاوت اند یعنی اگر ۵ درصد خطایشان باشد درجه ۱و  اگر کاشی ۷ درصد خطایشان باشد درجه ۲ و اگر کاشی ۹ درصد خطایشان باشد درجه ۳ و بعد از عبور کاشی از قسمت درجه بندی به قسمت سایزر یا کالیبره می رسد که از لحاظ سایز برای بار دوم درجه بندی می شوند در این قسمت کاشی از سنسورهایی عبور می کند که کارشان اندازه گیری آنها است.

قیمت روز کاشی سرامیک درجه ۳

عواملی که بر روی قیمتهای روز کاشی سرامیک درجه ۳ تاثیر گذار هستند و اینکه کاشی و سرامیکها را در انواع قیمتها و درجه بندیها تولید میکنند کاربرد این کاشیها است یعنی تفاوتهایی که باهم دیگر دارند مثلا ضخامت و آبگریزی و مقاومت و تحمل فشار و همچنین مقاومت برروی رطوبت می باشد که به نسبت موقعیت مکانی که کاشی برای آن ساخته شده است متفاوت است و همینطور قیمت کاشی درجه ۳ به نسبت دو درجه قبلی کاشیها به دلیل عیوب ظاهری بسیار کمی که دارد پایینتر است.

کاشیهای سرامیکی به طور معمول از کانیهای مشابه رس و یا رس ساخته شده است در تمامی مراحلی که دارد یعنی لعاب کاری و عمل آوری هم باید حتما در حرارت و گرما انجام شود و این کاشیهای سرامیکی در دونوع تولید می شوند یکی به صورت لعاب دار می باشد و دیگری بدون لعاب دار هستند.

قیمت کاشی و سرامیک درجه ۳

همانطور که در قسمتهای قبل گفته شد و دانستید که قیمت کاشی و سرامیک درجه ۳ چگونه محاسبه می شود، این روزها کاشیهای به رنگ و طرح و کیفیت و تنوع بالا در تمامی این زمینه ها معروف هستند کاشیها انواع مختلفی داند از نظر ساختار یک نوع کاشیهای پرسلانی هستند که این  نوع کاشیها معمولا در دماهای بسیار بالا پخته می شوند و این نوع کاشیها به دلیل اینکه در این دما تولید می شوند مقاومت بسیار بالایی دارند و همینطور تراکم بسیار بالایی دارند و سختی و استحکام بسیار بالایی به نسبت بقیه کاشیها دارد.

کاشی و سرامیک درجه ۴

یکی دیگر از موضوعاتی که  قبل به آن پرداختیم نوع درجه بندی کاشی و سرامیکها بود که از درجه ۱تا ۴ توضیح داده شد که اپراتورها با توجه به کدام خصوصیات درجه بندی می کنند.

کاشی سرامیک بعدی از نوع آنتی باکتریال است  این نوع کاشی سرامیک از بهترین  و پیشرفته ترین کاشیها می باشد که به این دلیل است که در لعاب این نوع کاشی سرامیک از تکنولوژی نانو  استفاده شده است و از نظر ظاهر با دیگر کاشی سرامیکها تفاوت ندارد و تنها تفاوتش با دیگر کاشی سرامیکها این است که شبیه به دیوار پوش و کفپوش نیاز به شست و شو ندارد و خودش تمیز و بدون باکتری می باشد.

کاشی سرامیک یک نوع دیگری که دارد کاشی سرامیک مینیاتوری است این کاشیها در ابعاد بسیار کوچکتری هستند و با چسب نصب می شوند و دارای جذب آب پایینی هستند و زمانی که در کارخانه هستند در کنار یکدیگر بر روی یک صفحه آنرا قرار می دهند و به بازار میفرستند و اینها در صورت استفاده برروی دیواره های دارای انحنا خوب و کاربردی هستند  و دارای ضریب اصطکاک بسیار بالایی هستند.

کاشی و سرامیک ته انباری

حتما تا بحال نام کاشی و سرامیک ته انباری یا  ته پالتی را شما هم شنیده اید و معمولا خیلی از افرادی که اطلاعی در این مورد ندارند فکر می کنند که این کاشی و سرامیکها بی کیفیت و یا مشکل دار و ضرب خورده هستند در صورتی که اصلا به این شکل نیست و این کاشی سرامیکها برای زمانی است که با فصل جدید تولید کننده و کارخانه دارهایی که علاقمند هستند کاشی و سرامیکهای ته انباری یعنی ارزان قیمت تر به مشتری می دهند و اینها به معنای کیفیت نداشتن این سرامیکها نیست حتی درجه ۱ و ۲ هستند و کیفیت خوب دارند با قیمتی بهتر عرضه می کنند.

کسانی که به دنبال بهترین و متنوع ترین کاشیها هستند با بهترین کیفیت و قیمت فقط کافیست که در سایت ما ثبت سفارش کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

محمدحسین تقی حدادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدحسین تقی حدادی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09134746042

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mohamadhadady0020@gmail.com

مجموعه ققنوس شما را به خرید بهترین محصولات کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.